Villa Taşıma

Villa Taşıma

Lüks yaşam alanlarında kullanılan eşyalar oldukça değerlidir. Bu nedenle de uygulama aşamasında dikkat edilmesi gereken birçok kriter bulunmaktadır. Firmamız tarafından gerçekleştirilen villa taşıma işlemlerin de ise, öncelik taşıma güvenliğine verilmektedir. Özellikle de tüm eşya modelleri, birinci sınıf kalite ile üretilmiş olan ambalajlar ile paketlenmektedir. Bu sayede çevresel etkenlere karşı kalıcı çözüm yöntemler alınmaktadır. Villa taşıma projelerinde kullanılan araçlar ise, taşıma güvenliğini bir üst seviyeye çıkarmaktadır. Firmamız talep edilen adreslere kısa bir süre içerisinde ekip göndermekte ve eşyaların incelenmesini sağlamaktadır. Çıkan sonuçları göre kullanılması planlanan araç modeli belirlenmektedir. Analiz çalışmaları sayesinde hem işlemlerin daha hızlı, hem de daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Villa Taşıma Fiyatları

Firmamız tarafından gerçekleştirilen villa taşıma projeleri, zamanında teslim edilmektedir. Fiyat noktasında da mümkün mertebe indirim ve kampanyalar yapılmaktadır. Özellikle de yakın güzergâhlar için düşük rakamlar talep edilmektedir. Eşyaların sayısına ve ağırlığına göre de fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Sektörün lider bir firması konumunda olan Evimtaş taşımacılık, tüm işlemlerin kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Uzman Personel Desteği

Taşıma işlemlerinde karşılaşılan genel sorunların nedeni, uygulama noktasında bilinçsiz bir şekilde yapılan işlemlerdir. Firmamız uzman personelleri sayesinde sorunsuz bir hizmet vermektedir. Özellikle de eşyalar, fiziki durumuna göre taşınmakta ve araca yüklenmektedir. Villa taşıma projelerinde boy gösteren ekipler ise, sadece söz konusu iş ile ilgili hizmet vermektedir. Firmamız tarafından gerçekleştirilen nakliyat hizmetleri, söz verilen tarihler içerisinde tamamlanmaktadır. Herhangi bir gecikmenin yaşanması engellenmekte ve yüksek memnuniyet sağlanmaktadır.

Paketleme İşlemleri

Villalarda kullanılan eşyalar, maddi açıdan oldukça değerlidir. Bu nedenle de nakliyat sırasında zarar görmemeleri için ekiplerimiz tarafından özenle paketlenmektedir. Paketleme işlemleri ise, birinci sınıf kalitede olan ambalajlar ile gerçekleştirilmektedir. Araca yüklenen eşyalar aparatlar yardımı ile sabitlenmekte ve yolculuk sırasında herhangi bir sorunun yaşanması engellenmektedir. Villa taşıma projelerinde kullanılan araçların tamamı kapalı kasadır. Ayrıca yükleme işlemleri sırasında aynı özelliklere sahip olan eşyalar belirlenmekte ve bir arada gitmeleri sağlanmaktadır. Firmamızın tüm araçlarında sigorta bulunmakta ve yolculuk esnasında yaşanabilecek olan maddi hasarlar müşterilerimize yansıtılmamaktadır. Sizde hemen firmamızın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve adresinize araç gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Eşya Analizi

Firmamızın ekipleri, taşınması planlanan ürün modellerini önceden incelemektedir. Bu işlemin amacı ise, ürünlere uygun olan araç modelinin tercih edilmesini sağlamaktır. Örneğin eşya sayısının fazla olduğu villa taşıma projelerinde depolama hacmi geniş olan araçlar kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte ve işlem maliyeti düşürülmektedir. Ayrıca ürünlerin önceden incelenmesi, uygulama sırasında yaşanabilecek olan sorunların önüne geçmektedir. Firmamızın vermiş olduğu kaliteli hizmet sayesinde tüm ürünlerinizin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Evimtaş Nakliyat İletişim 0532 208 07 81 - 0212 423 56 65 - 0216 519 92 89

Neden Biz

Çünkü Biz size ve eşyalarınıza değer veriyoruz çünkü siz varsanız bizde varız. Ev ve ofis taşımalarınızı profesyonel ellere teslim edin.

En İyi Nakliyat Firması

evimtaş nakliyat olarak 1996 yılından bugüne profesyonel hizmet ve En iyi nakliyat firması ödülünü alan firmamız sektöründe liderdir

Hızlı Ve Güvenir Nakliyat

Hızlı ve güvenli bir nakliye şirketi arıyorsanız tam tercih etmeniz gereken ve gerektiren nakliyat firması evimtaş hizmetinizde.

Evimtaş Nakliyat

Sorumluluklarınızı yerine getirir değişen şartlara göre insiyatif alır. çözüm üretir ve hedeflerimize başarıyla ulaşırız.

Evimtaş Nakliyat

Saygıya ve güvene dolayı açık ilişkler kurarız verdiğimiz çözüm arkasında durur ve işimizi kurallarına göre uygun yaparız.

Evimtaş Nakliyat

İşimizi dünden iyi yapmaya kendimizi adar değer yaratacak her tür yeniliği bilgiyi uygulamayı öğrenir gelişir ve ğeliştiririz.

Evimtaş Nakliyat

Müşterilerimiz ile ticari bir münakaşayı seçmektense bir aile bireyi gibi ilişki kurmayı tercih ediyoruz gelin sizde bu aile bağının bir üyesi olun

Çalıştığımız Müşterilerimiz

Kurumsal kimliğe sahip olan bazı referanslarımız. gelin sizde bizim bir üyemiz olun sizinde referaslarınızı alalım