Uluslararası Eşyası Depolama

Uluslararası Eşyası Depolama

Türkiye’nin hangi noktasında olursanız olun sizlere Uluslararası ev eşyası depolama hizmeti sunan firmamıza ulaşabilirsiniz. Yurt dışına belirli bir süreliğine taşınmanız gerektiğinde eşyalarınıza yurtdışına taşıyamayacağınız için depolatmanız gerekecektir. İstediğiniz süreliğine adresinizden almış olduğumuz eşyalarınızı doğru teknikler ve doğru paketleme ile hijyenik depolarımızda tutmaktayız.

Depolarımız haşere karşı belirli aralıklarla ilaçlanmakta ve alarm sistemli depolardır. Sigortalı olarak sunmuş olduğumuz ev eşyası depolama hizmetinde aynı zaman da rakip firmalara göre oldukça uygun fiyatlandırmalar ile hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize depolama süresince bilgi vermekte ve dilediğiniz zaman yeniden adresinize kadar eşyalarınızı ulaştırmaktayız.

Hemen bizi arayarak ayrıcalıklı depolama hizmetimizden en iyi şekilde sizlerde yararlanabilirsiniz. Evimtaş Nakliyat İletişim 0532 208 07 81 - 0212 423 56 65 - 0216 519 92 89

Neden Biz

Çünkü Biz size ve eşyalarınıza değer veriyoruz çünkü siz varsanız bizde varız. Ev ve ofis taşımalarınızı profesyonel ellere teslim edin.

En İyi Nakliyat Firması

evimtaş nakliyat olarak 1996 yılından bugüne profesyonel hizmet ve En iyi nakliyat firması ödülünü alan firmamız sektöründe liderdir

Hızlı Ve Güvenir Nakliyat

Hızlı ve güvenli bir nakliye şirketi arıyorsanız tam tercih etmeniz gereken ve gerektiren nakliyat firması evimtaş hizmetinizde.

Evimtaş Nakliyat

Sorumluluklarınızı yerine getirir değişen şartlara göre insiyatif alır. çözüm üretir ve hedeflerimize başarıyla ulaşırız.

Evimtaş Nakliyat

Saygıya ve güvene dolayı açık ilişkler kurarız verdiğimiz çözüm arkasında durur ve işimizi kurallarına göre uygun yaparız.

Evimtaş Nakliyat

İşimizi dünden iyi yapmaya kendimizi adar değer yaratacak her tür yeniliği bilgiyi uygulamayı öğrenir gelişir ve ğeliştiririz.

Evimtaş Nakliyat

Müşterilerimiz ile ticari bir münakaşayı seçmektense bir aile bireyi gibi ilişki kurmayı tercih ediyoruz gelin sizde bu aile bağının bir üyesi olun

Çalıştığımız Müşterilerimiz

Kurumsal kimliğe sahip olan bazı referanslarımız. gelin sizde bizim bir üyemiz olun sizinde referaslarınızı alalım