Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Firmamıza ait özel araçlarımız ile asansörlü nakliyat hizmeti sunmaktayız. Ev, ofis veya herhangi bir yaşam alanınızdan eşyalarınızı alarak istediğiniz yere nakliye etmekteyiz. Bu süreçte teknolojinin sunmuş olduğu ürünlerden olan asansör sistemi kullanmaktayız. Eşyalarınızı taşıyacağınız eviniz veya ofisiniz çok yüksek katta olabilir. Kaçıncı katta olursa olsun eşyalarınız kırılmadan, çizilmeden asansörle taşımaktayız. Yoğun iş hayatından dolayı sürekli çalışan bireyler için, zaman oldukça önemlidir. Bu yüzden günümüzde taşınma sırasında da zamandan tasarruf sağlayabilmek herkes tarafından çok istenen bir durumdur. Bu isteklerin karşısında çözüm olarak asansör kullanımı sayesinde zamandan tasarruf edilerek daha kısa sürede düzeninizi kurmanızı sağlamaktadır.

Eski zamanlarda kişiler kendileri insan gücü kullanımıyla taşıma işlemini gerçekleştirmekteydiler. Bu işlem daha zahmetli ve uzun süreli olmaktadır. Birde bu şekilde eşyalarını taşıyarak, asansörü olmayan evler veya dar binalar yüzünden eşyalarına ve binalara zarar verirlerdi. Her konuda yeniliklerin olduğu günümüz şartlarında artık insan gücüne olan ihtiyaç azalmaya başlamıştır. İnsan gücünün yerini teknolojik aletler ve makineler almaya başlamıştır. Nakliye için de getirilen yenilikler arasında asansör sistemi yer almaktadır. Asansörlü nakliyat sayesinde taşınma işleminiz kısa bir zamanda gerçekleştirilmektedir. Asansör sistemini kullanacak olan ekip çalışanlarımız bu konuda gerekli eğitimleri almışlardır. Bu sayede kontrollü kullanım sergileyerek olumsuz bir durum oluşmasının önüne geçmektedirler.

Her türlü taşıma işlemleriniz için firmamıza ulaşmanız yeterli olmaktadır. Firmamız telefon numaralarından bizlere ulaşıp, randevu oluşturduğunuz takdirde asansör sistemini kullanarak eşyalarınızı bulunduğunuz yerden alıp yeni evinize taşımaktayız. Asansörlü nakliyat sayesinde zamandan tasarruf edilerek daha kısa sürede düzeninizi kurmanızı sağlamaktayız. Farklı yük kapasitelerine sahip ve farklı boyutlardaki asansörler ile bütün yüklerinizi rahatlıkla taşımaktayız. Firmamıza ait uzman ekibimize 7/24 ulaşabilirsiniz. Sürekli olarak bakımlarını yaptırdığımız araçlarımız konusunda da hiçbir sorun yaşamadan taşınmanızı gerçekleştirmekteyiz. Asansör sistemi kullanılırken gerekli tüm güvenlik önlemlerini alarak herhangi bir iş kazının oluşmasının önüne geçmekteyiz. Hızlı bir şekilde sizlerin de rahat olduğu bir taşınma işlemini belirmiş olduğunuz gün ve saatte hiçbir aksatma olmadan gerçekleştirmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evimtaş Nakliyat İletişim 0532 208 07 81 - 0212 423 56 65 - 0216 519 92 89

Neden Biz

Çünkü Biz size ve eşyalarınıza değer veriyoruz çünkü siz varsanız bizde varız. Ev ve ofis taşımalarınızı profesyonel ellere teslim edin.

En İyi Nakliyat Firması

evimtaş nakliyat olarak 1996 yılından bugüne profesyonel hizmet ve En iyi nakliyat firması ödülünü alan firmamız sektöründe liderdir

Hızlı Ve Güvenir Nakliyat

Hızlı ve güvenli bir nakliye şirketi arıyorsanız tam tercih etmeniz gereken ve gerektiren nakliyat firması evimtaş hizmetinizde.

Evimtaş Nakliyat

Sorumluluklarınızı yerine getirir değişen şartlara göre insiyatif alır. çözüm üretir ve hedeflerimize başarıyla ulaşırız.

Evimtaş Nakliyat

Saygıya ve güvene dolayı açık ilişkler kurarız verdiğimiz çözüm arkasında durur ve işimizi kurallarına göre uygun yaparız.

Evimtaş Nakliyat

İşimizi dünden iyi yapmaya kendimizi adar değer yaratacak her tür yeniliği bilgiyi uygulamayı öğrenir gelişir ve ğeliştiririz.

Evimtaş Nakliyat

Müşterilerimiz ile ticari bir münakaşayı seçmektense bir aile bireyi gibi ilişki kurmayı tercih ediyoruz gelin sizde bu aile bağının bir üyesi olun

Çalıştığımız Müşterilerimiz

Kurumsal kimliğe sahip olan bazı referanslarımız. gelin sizde bizim bir üyemiz olun sizinde referaslarınızı alalım