Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

Başka şehirden başka şehire veya aynı şehirde farklı semtlere taşınma gerçekleştirilmektedir. İş hayatı, okul hayatı veya konut sahibi olma gibi kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda farklı seçenekler vardır. Taşınmak için yaşanılan sebepler bunlarla kalmayıp daha birçok sebep örnek gösterilebilmektedir. Firmamızda mevcut olan ekipmanlar ve ekip arkadaşlarımız ile sorunsuz bir taşınma gerçekleştirmekteyiz. Aynı şehirde farklı bir eve taşınmak istediğinizde şehir içi nakliyat olarak bizi tercih ettiğinizde, işini profesyonel yapan bir firma ile karşılaşmaktasınız. Firmamızın online sitesinden veya telefon numaralarımızdan arayarak gerekli bilgileri edinebilir ve randevu oluşturabilmektesiniz.

Aynı şehirde farklı bir semte veya mahalleye taşınan eşyalarınızda taşınma sırasında oluşabilecek olumsuzluklar müşterilerimizi endişelendirmektedir. Masaların ayaklarının kırılması, mobilyaların yüzeylerinin çizilmesi, bozulan ve kırılan değerli küçük eşyalar gibi olumsuzluklarla karşılaşmamak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Şehir içi nakliyat olarak taşıdığımız eşyalarınıza zarar gelmemesi için çok titiz davranmaktayız. Eşyalarınıza sağlam kolileme yaparak ve balonlu poşetlere sararak zarar gelmesini önlemekteyiz. Değerli müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Oluşan her sorundan firmamız sorumludur. Günümüzde kalabalık şehir hayatlarından dolayı dar binalar yer almaktadır. Bu yüzden eşyalar ve binaların merdiven boşlukları eşyalar taşınırken zarar görmektedir. Oluşacak bu zararları önlemek için asansör sistemi kullanmaktayız. Bu sayede kısa sürede eşyalarınızı yeni evinize nakliye etmekteyiz.

Eşyalarınızın taşınma sürecinde alanında profesyonel ekibimiz size hiçbir iş bırakmadan bütün her şeyi halletmektedir. Firmamız nakliyat hizmetimiz sırasında montaj, elektrik, marangoz ekibimiz eşliğinde bulunduğunuz yerden istediğiniz yere eşyalarınızı taşımaktayız. Ekibimizde ihtiyaç duyulabilecek her alandan usta mevcut olmasından dolayı her konuda sorunsuz bir taşınma işlemi gerçekleştirmiş oluruz. Ayrıca herhangi bir sorunda anında müdahalede bulunulmaktadır. Firmamız tarafından yapılan taşınma işlemi bittikten sonra eşyalarınızın montajı ve kurulumunu da yapmaktayız. Bütün bu işlemleri 1 gün içerisinde yaparak sizlere teslim etmekteyiz. Şehir içi nakliyat olarak firmamız, profesyonel bir hizmeti uygun fiyatlarla sunmaktadır. Bu süreçte sizler ilerinizi aksatmadan, günlük hayatınıza devam ederken bütün eşyalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde taşıyıp, yerleştirmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evimtaş Nakliyat İletişim 0532 208 07 81 - 0212 423 56 65 - 0216 519 92 89

Neden Biz

Çünkü Biz size ve eşyalarınıza değer veriyoruz çünkü siz varsanız bizde varız. Ev ve ofis taşımalarınızı profesyonel ellere teslim edin.

En İyi Nakliyat Firması

evimtaş nakliyat olarak 1996 yılından bugüne profesyonel hizmet ve En iyi nakliyat firması ödülünü alan firmamız sektöründe liderdir

Hızlı Ve Güvenir Nakliyat

Hızlı ve güvenli bir nakliye şirketi arıyorsanız tam tercih etmeniz gereken ve gerektiren nakliyat firması evimtaş hizmetinizde.

Evimtaş Nakliyat

Sorumluluklarınızı yerine getirir değişen şartlara göre insiyatif alır. çözüm üretir ve hedeflerimize başarıyla ulaşırız.

Evimtaş Nakliyat

Saygıya ve güvene dolayı açık ilişkler kurarız verdiğimiz çözüm arkasında durur ve işimizi kurallarına göre uygun yaparız.

Evimtaş Nakliyat

İşimizi dünden iyi yapmaya kendimizi adar değer yaratacak her tür yeniliği bilgiyi uygulamayı öğrenir gelişir ve ğeliştiririz.

Evimtaş Nakliyat

Müşterilerimiz ile ticari bir münakaşayı seçmektense bir aile bireyi gibi ilişki kurmayı tercih ediyoruz gelin sizde bu aile bağının bir üyesi olun

Çalıştığımız Müşterilerimiz

Kurumsal kimliğe sahip olan bazı referanslarımız. gelin sizde bizim bir üyemiz olun sizinde referaslarınızı alalım