Pratik Ev Eşyası Depolama

Pratik Ev Eşyası Depolama

Eşyalarınızı istediğiniz yerden alarak, pratik bir şekilde depolamakta ve istediğiniz zaman pratik depolama hizmeti ile tekrar adresinize kadar getirmekteyiz. Sürekli kullanmadığınız veya bir süre kullanmayacağınız eşyalarınızın güvenli depolarda, hijyenik koşullarda depolama hizmetini sunmaktayız

Uygun fiyatlı listemiz ile ister ev eşyaları isterseniz ofis eşyalarınızı depolayarak gözünüzün arkada kalmayacağı bir hizmet için hemen bizi arayabilirsiniz. Eşyalarınızın boyutuna ve çeşidine göre uygun konteynır veya kutularda saklayarak herhangi bir zarar gelmemesi için elimizden gelenin çok daha fazlasını yapmaktayız. Bize 7/24 ulaşarak hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Yurtdışına bir süreliğine çıkmanız gerekiyor ve sadece eşyalarınızın olduğu eve yüksek kira ücreti ödemek istemiyorsanız, pratik depolama hizmetimiz tam da sizlere göre bir hizmettir! Evimtaş Nakliyat İletişim 0532 208 07 81 - 0212 423 56 65 - 0216 519 92 89

Neden Biz

Çünkü Biz size ve eşyalarınıza değer veriyoruz çünkü siz varsanız bizde varız. Ev ve ofis taşımalarınızı profesyonel ellere teslim edin.

En İyi Nakliyat Firması

evimtaş nakliyat olarak 1996 yılından bugüne profesyonel hizmet ve En iyi nakliyat firması ödülünü alan firmamız sektöründe liderdir

Hızlı Ve Güvenir Nakliyat

Hızlı ve güvenli bir nakliye şirketi arıyorsanız tam tercih etmeniz gereken ve gerektiren nakliyat firması evimtaş hizmetinizde.

Evimtaş Nakliyat

Sorumluluklarınızı yerine getirir değişen şartlara göre insiyatif alır. çözüm üretir ve hedeflerimize başarıyla ulaşırız.

Evimtaş Nakliyat

Saygıya ve güvene dolayı açık ilişkler kurarız verdiğimiz çözüm arkasında durur ve işimizi kurallarına göre uygun yaparız.

Evimtaş Nakliyat

İşimizi dünden iyi yapmaya kendimizi adar değer yaratacak her tür yeniliği bilgiyi uygulamayı öğrenir gelişir ve ğeliştiririz.

Evimtaş Nakliyat

Müşterilerimiz ile ticari bir münakaşayı seçmektense bir aile bireyi gibi ilişki kurmayı tercih ediyoruz gelin sizde bu aile bağının bir üyesi olun

Çalıştığımız Müşterilerimiz

Kurumsal kimliğe sahip olan bazı referanslarımız. gelin sizde bizim bir üyemiz olun sizinde referaslarınızı alalım