Evimtaş İletişim Bilgileri

 • Anasayfa
 • Evimtaş İletişim Bilgileri
01

Evimtaş Nakliyat İletişim Bilgileri

Evimtaş Nakliyat iletişim numaralarımızdan bulunduğunuz il ve ilçeyi bildirerek sizlere en yakın şubemizden destek alınız.

 • Anadolu Yakası Çağrı Merkezi 1

  444 90 43

  0 532 208 07 81

  info@evimtasnakliyat.com.tr Altayçeşme mah sarıgül sok no:9 ofis:34 34841 Maltepe/İstanbul

 • Avrupa Yakası Çağrı Merkezi 2

  444 90 43

  0 532 208 07 81

  info@evimtasnakliyat.com.tr Merkez Mah, Abide-i Hürriyet Cd No: 136, 34384 Şişli/İstanbul

02

İstanbul En İyi Nakliyat

Yaşam alanlarında bulunan eşyaların farklı nedenlerden dolayı, bir yerden başka bir yere götürülmesi işlemine ev taşıma denir. Özellikle de söz konusu projelerde nakliyat araçları kullanılır. Ürün modelleri taşıma sırasında paketleme, araca yükleme ve indirme gibi çeşitli işlemlerden geçirilir.Asıl amaç ise, tüm eşyaların sorunsuz bir şekilde yeni adreslere götürülmesini sağlamaktadır. Bu nedenle de uygulama aşamasında çeşitli önlemler alınarak, yaşanabilecek olan muhtemel sorunlar engellenir

Ürün modellerinin yeni adreslere götürülmesi için sunulan nakliyat hizmetleri, kalite ve güven açısından farklılık göstermektedir. En iyi nakliyat firması ise, müşterilerine avantajlı teklifler sunmakta ve mümkün mertebe taşıma işlemlerinin kısa bir süre içerisinde tamamlanmasını sağlamaktadır.Kısacası, uygun fiyat ve güvenli taşımacılık ilkelerine bağlı olan en iyi nakliyat firmaları, profesyonel ekipler ile hizmet vermektedir. Diğer bir yandan da firma bünyesinde bulunan araç modelleri de kalitenin simgesidir.