Ev Eşyası Depolama

Evimtaş Evden Eve NakliyatEv Eşyası Depolama - Nakliyat Ücretleri

  Ev Eşyası Depolama Hizmetleri

  Ev eşyası depolama konusunda kalite standartları çerçevesinde hizmet vererek dört dörtlük ev eşyası depolama hizmeti sunuyoruz. Firmamız ideal koşullar altında her türlü ev eşyalarını depolamaktadır. Kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olan firmamız sayesinde artık eşyalarınızı gönül rahatlığı ile firmamıza teslim edecek ve gitmek istediğiniz yere gözünüz arkada kalmayacak şekilde gideceksiniz. Eşya depolama hizmetlerinizde müşterilerimize özel hizmetler sunuyoruz. En özel mekânlarda eşyalarınızı saklıyoruz ve gittiğiniz yerden dönünceye kadar eşyalarınıza gözümüz gibi sahip çıkıyoruz. Yıllardan beridir sunmuş olduğumuz Ev eşyası depolama hizmetinden sizlere en güvenilir ve tecrübeli ekiplerle hizmet sunuyoruz. Amacımız müşteri memnuniyeti kazanmak ve daha fazla hizmet sunmak olduğundan dolayı, elimizden gelen her türlü hizmetin fazlasını sizlere sunmaya devam ediyoruz..

  eşya depolama şirketi

  Ev eşyalarınız depolatmak isteyenler için sigortalı hizmet sunuyoruz. Sigortalı hizmet sayesinde eşyalarınıza gelecek olası bir kırılmama, hasar gibi sorunlara karşı kayıplarınızı geri ödüyoruz. Garantili hizmet anlayışı ile hareket ederek ev eşyası depolama hizmeti sunduğumuz için, firmamız alanında öncü firmalar arasında yer alıyor. Üstelik Türkiye'nin neresine giderseniz gidin firmamıza güvenerek eşyalarınızı bize teslim edebilirsiniz. Profesyonel hizmetin adresi olan firmamız, eşyalarınızı en iyi koşullarda sakladığından dolayı, gittiğiniz yerde aklınız eşyalarda kalmayacak. Ayrıca eşyalarınızı firmamıza nasıl temiz ettiyseniz, daha temiz bir şekilde geri alacağınız için firmamız güvenebilir ve her türlü eşyalarınızı depolatmak için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

  Ev eşyasını depolatmak isteyenler için 7/24 takip edilebilen depolarda hizmet sunuyoruz. Bu sayede eşyalarınızı kameralı güvenlik sistemleri ile takip ederek, eşyalarınızı koruma altına alıyoruz. Ayrıca ev eşyası depolama konusunda siz değerli müşterilerimize özel olarak en ideal fiyatlarla hizmet veriyoruz. Uygun fiyat ve kolay ödeme seçeneklerimiz sayesinde eşyalarınızı kalite standartları çerçevesinde saklıyoruz. Bu sayede fiyat konusunda zor durumda kalmadan ev eşyalarınızı firmamıza teslim edebilirsiniz. Bu yüzden ev eşyalarını depolatmak isteyenler için iletişim numaralarıyla hizmet sunuyoruz. Sizlere sunmuş olduğumuz e posta, telefon numarası gibi hizmetler sayesinde istediğiniz zaman firmamızla iletişime geçebilir ve Ev eşyası depolama konusunda almak istediğiniz bilgileri güler yüzlü ekiplerimiz tarafından alabilirsiniz.

  ataşehir evden eve nakliyat

  Evimtaş Evden Eve Nakliyat ve Depolama Hizmeti

  Hızlı ve profesyonel nakliyat çözümleri, avantajlı depolama hizmeti ile sizlerle olan ekibimiz, yıllarca bu alanda kendini geliştirmiştir. Gerek sunmuş olduğumuz kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerimiz gerekse sizlerle olan ilgimiz, alakamızla rakiplerimizi geride bırakmaktayız. Evimtaş evden eve nakliyat hizmetimizde eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde nakliye edilmesini ve yeni mülkünüze ulaştırılması için sizlerleyiz. Pratik depolama hizmetimiz sayesinde ise yine siz değerli müşterilerimizin bir süreliğine kullanmayacağı ev, ofis gibi eşyalarınızın depolanmasını sunuyoruz. Uygun fiyatlı hizmetimiz, güler yüzlü hizmet anlayışımız ile sizlerle eşyalarınızı emin ellere teslim etmek için bizlere her zaman iletişim numaralarımızdan ulaşabilir, tüm bilgileri ve detayları ödeyeceğiniz fiyatlandırmayı alabilirsiniz.

  EV EŞYASI DEPOLAMA FİYATLARI

  AYLIK DEPOLAMA ÜCRETLERİ

  MİNİ DEPOLAMA 90 TL + KDV (AYLIK)

  MIDI DEPOLAMA 120 TL + KDV (AYLIK)

  MAKSİ DEPOLAMA 150 TL + KDV (AYLIK)

  ULTRA DEPOLAMA 180 TL + KDV (AYLIK)

  MEGA DEPOLAMA (+1 oda) 200 TL + KDV (AYLIK)

  1+1 (Eşya Depolama) 250 TL + KDV (AYLIK)

  2+1 (Eşya Depolama ) 300 TL + KDV (AYLIK)

  3+1 (Eşya Depolama ) 350 TL + KDV (AYLIK)

  Tüm İstanbula Depolama Hizmeti

  istanbul ev eşyası depolama hizmetinde %20 indirim fırsatı

  şişli ev eşyası depolama sarıyer ev eşyası depolama beşiktaş ev eşyası depolama bakırköy ev eşyası depolama Göztepe ev eşyası depolama Üsküdar ev eşyası depolama kartal ev eşyası depolama bostancı ev eşyası depolama beykoz ev eşyası depolama göktürk ev eşyası depolama

   

parça eşya taşımacılığı
02

İstanbul Nakliyat

 • Ev Eşyası Depolama
 • Depolama
 • eşya depolama
 • eşya depolama şirketi

Yaşam alanlarında bulunan eşyaların farklı nedenlerden dolayı, bir yerden başka bir yere götürülmesi işlemine ev taşıma denir. Özellikle de söz konusu projelerde nakliyat araçları kullanılır. Ürün modelleri taşıma sırasında paketleme, araca yükleme ve indirme gibi çeşitli işlemlerden geçirilir.Asıl amaç ise, tüm eşyaların sorunsuz bir şekilde yeni adreslere götürülmesini sağlamaktadır. Bu nedenle de uygulama aşamasında çeşitli önlemler alınarak, yaşanabilecek olan muhtemel sorunlar engellenir

Ürün modellerinin yeni adreslere götürülmesi için sunulan nakliyat hizmetleri, kalite ve güven açısından farklılık göstermektedir. En iyi nakliyat firması ise, müşterilerine avantajlı teklifler sunmakta ve mümkün mertebe taşıma işlemlerinin kısa bir süre içerisinde tamamlanmasını sağlamaktadır.Kısacası, uygun fiyat ve güvenli taşımacılık ilkelerine bağlı olan en iyi nakliyat firmaları, profesyonel ekipler ile hizmet vermektedir. Diğer bir yandan da firma bünyesinde bulunan araç modelleri de kalitenin simgesidir.