Ofis Taşıma

Evimtaşİstanbul Ofis Taşıma Nakliye Firması

  Ofis Taşıma

  Bazı sebeplerden dolayı afislerin başka bir yere taşınması gerekmektedir. Evden eve eşya taşıma hizmeti verdiğimiz gibi güvenli bir ofislerinizi taşıma hizmeti de vermekteyiz. Taşıma yapılacak gün ve saati belirledikten sonra firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Daha sonra ekspertiz göndererek taşıma sürecini başlatmaktayız. Ekspertiz taşıma işleminden önceki hazırlık sürecini oluşturmaktadır. Yani ofisinizi inceleyerek eşyalarınızın durumunu ofisinizin konumunu ve sizin özel isteklerinizi not ederek rapor oluşturmaktadır. Bu rapora göre gerekli malzemeler temin edilerek ofisinizi taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. ofis taşıma için hizmet veren firmalar arasından bölgede tercih edebileceğiniz bir firma olmaktayız. Taşıma sırasında eşyalarınızın hasar görmemesi ve evraklarınızın kaybolmaması için çok dikkat ederek taşımaktayız. Aynı zamanda eşyalarınızı sigortalayarak, oluşabilecek hasara karşı güvence altına almaktayız. Yapılan sigorta sayesinde hasar oluşumunda sigorta değerini müşterilerimize ödemekteyiz. Ofislerde bulunan her kâğıt parçasının, evrakların önemli olduğunu bildiğimiz için her aşamada titizlikle davranmaktayız.

  Kurumsal Ofis Nakliyat Şirketi

  Yılların verdiği tecrübeyle ofis taşımalarında kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Taşıma öncesinde kullanılacak malzemelerden, nasıl taşıma yapılacağına kadar plan program yapmaktayız. Programımızı hazırlanan rapor doğrultusunda belirlenen eşyaların taşınma şekli, eşyaların paketlenmesinde kullanılacak malzemelerin miktarı, kaç personel çalışacağı ve kullanılacak aracın türü tercihlerinde uygulamaktayız. Ofis taşıma sırasında taşınacak eşyalarınızın durumuna göre demonte edilerek paketlemekteyiz. Alanında uzman çalışanlarımız sayesinde eşyalarınıza uygun araç seçimi ve taşıma şekli sayesinde eşyalarınız zarar görmeden ve hiçbir parçanız kaybolmadan taşınmaktadır.

  Sigortalı Ofis Taşıma Firması

  Tecrübe sahibi olan firmamızın uzman çalışanları sayesinde eski ofisinizden yeni ofisinize kısa sürede taşıma gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca taşınan eşyalarınızı yeni ofisinizde sizlerin belirlemiş olduğunuz yerlere yerleştirip, demonte olarak taşınan eşyalarınızın montajı yapılarak ofisinizi size hazır olarak teslim etmekteyiz. Ayrıca sunmuş olduğumuz kaliteli hizmet için uygun fiyatlar sunmaktayız. Çalışma ortamının sizler için önemli olduğunu bildiğimiz için sizlere rahat çalışabileceğiniz bir ofis hazırlamaktayız. Yaptığımız ofis taşıma sonrasında sizlerle beraber gerekli kontrolleri yaparak eksik eşya veya evrak olup olmadığını tespit etmekteyiz. Herhangi bir kayıp veya zarar gören eşya tespit edildiğinde firmamız tarafından temin edilmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. ofis taşıma ücretleri istanbul ofis taşıma ofis taşımacılığı ofis taşımacılık sorunsuz bir ofis taşıma için hemen bizi arayın 444 90 43

   

parça eşya taşımacılığı
02

İstanbul Nakliyat

 • parça eşya taşıma istanbul
 • parça eşya taşıma
 • nakliyat parça eşya
 • parça eşya nakliyat şirketi

Yaşam alanlarında bulunan eşyaların farklı nedenlerden dolayı, bir yerden başka bir yere götürülmesi işlemine ev taşıma denir. Özellikle de söz konusu projelerde nakliyat araçları kullanılır. Ürün modelleri taşıma sırasında paketleme, araca yükleme ve indirme gibi çeşitli işlemlerden geçirilir.Asıl amaç ise, tüm eşyaların sorunsuz bir şekilde yeni adreslere götürülmesini sağlamaktadır. Bu nedenle de uygulama aşamasında çeşitli önlemler alınarak, yaşanabilecek olan muhtemel sorunlar engellenir

Ürün modellerinin yeni adreslere götürülmesi için sunulan nakliyat hizmetleri, kalite ve güven açısından farklılık göstermektedir. En iyi nakliyat firması ise, müşterilerine avantajlı teklifler sunmakta ve mümkün mertebe taşıma işlemlerinin kısa bir süre içerisinde tamamlanmasını sağlamaktadır.Kısacası, uygun fiyat ve güvenli taşımacılık ilkelerine bağlı olan en iyi nakliyat firmaları, profesyonel ekipler ile hizmet vermektedir. Diğer bir yandan da firma bünyesinde bulunan araç modelleri de kalitenin simgesidir.