Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Bazı sebeplerden dolayı afislerin başka bir yere taşınması gerekmektedir. Evden eve eşya taşıma hizmeti verdiğimiz gibi güvenli bir ofislerinizi taşıma hizmeti de vermekteyiz. Taşıma yapılacak gün ve saati belirledikten sonra firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Daha sonra ekspertiz göndererek taşıma sürecini başlatmaktayız. Ekspertiz taşıma işleminden önceki hazırlık sürecini oluşturmaktadır. Yani ofisinizi inceleyerek eşyalarınızın durumunu ofisinizin konumunu ve sizin özel isteklerinizi not ederek rapor oluşturmaktadır. Bu rapora göre gerekli malzemeler temin edilerek ofisinizi taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Ofis taşıma için hizmet veren firmalar arasından bölgede tercih edebileceğiniz bir firma olmaktayız. Taşıma sırasında eşyalarınızın hasar görmemesi ve evraklarınızın kaybolmaması için çok dikkat ederek taşımaktayız. Aynı zamanda eşyalarınızı sigortalayarak, oluşabilecek hasara karşı güvence altına almaktayız. Yapılan sigorta sayesinde hasar oluşumunda sigorta değerini müşterilerimize ödemekteyiz. Ofislerde bulunan her kâğıt parçasının, evrakların önemli olduğunu bildiğimiz için her aşamada titizlikle davranmaktayız.

Yılların verdiği tecrübeyle ofis taşımalarında kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Taşıma öncesinde kullanılacak malzemelerden, nasıl taşıma yapılacağına kadar plan program yapmaktayız. Programımızı hazırlanan rapor doğrultusunda belirlenen eşyaların taşınma şekli, eşyaların paketlenmesinde kullanılacak malzemelerin miktarı, kaç personel çalışacağı ve kullanılacak aracın türü tercihlerinde uygulamaktayız. Ofis taşıma sırasında taşınacak eşyalarınızın durumuna göre demonte edilerek paketlemekteyiz. Alanında uzman çalışanlarımız sayesinde eşyalarınıza uygun araç seçimi ve taşıma şekli sayesinde eşyalarınız zarar görmeden ve hiçbir parçanız kaybolmadan taşınmaktadır.

Tecrübe sahibi olan firmamızın uzman çalışanları sayesinde eski ofisinizden yeni ofisinize kısa sürede taşıma gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca taşınan eşyalarınızı yeni ofisinizde sizlerin belirlemiş olduğunuz yerlere yerleştirip, demonte olarak taşınan eşyalarınızın montajı yapılarak ofisinizi size hazır olarak teslim etmekteyiz. Ayrıca sunmuş olduğumuz kaliteli hizmet için uygun fiyatlar sunmaktayız. Çalışma ortamının sizler için önemli olduğunu bildiğimiz için sizlere rahat çalışabileceğiniz bir ofis hazırlamaktayız. Yaptığımız ofis taşıma sonrasında sizlerle beraber gerekli kontrolleri yaparak eksik eşya veya evrak olup olmadığını tespit etmekteyiz. Herhangi bir kayıp veya zarar gören eşya tespit edildiğinde firmamız tarafından temin edilmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evimtaş Nakliyat İletişim 0532 208 07 81 - 0212 423 56 65 - 0216 519 92 89

Neden Biz

Çünkü Biz size ve eşyalarınıza değer veriyoruz çünkü siz varsanız bizde varız. Ev ve ofis taşımalarınızı profesyonel ellere teslim edin.

En İyi Nakliyat Firması

evimtaş nakliyat olarak 1996 yılından bugüne profesyonel hizmet ve En iyi nakliyat firması ödülünü alan firmamız sektöründe liderdir

Hızlı Ve Güvenir Nakliyat

Hızlı ve güvenli bir nakliye şirketi arıyorsanız tam tercih etmeniz gereken ve gerektiren nakliyat firması evimtaş hizmetinizde.

Evimtaş Nakliyat

Sorumluluklarınızı yerine getirir değişen şartlara göre insiyatif alır. çözüm üretir ve hedeflerimize başarıyla ulaşırız.

Evimtaş Nakliyat

Saygıya ve güvene dolayı açık ilişkler kurarız verdiğimiz çözüm arkasında durur ve işimizi kurallarına göre uygun yaparız.

Evimtaş Nakliyat

İşimizi dünden iyi yapmaya kendimizi adar değer yaratacak her tür yeniliği bilgiyi uygulamayı öğrenir gelişir ve ğeliştiririz.

Evimtaş Nakliyat

Müşterilerimiz ile ticari bir münakaşayı seçmektense bir aile bireyi gibi ilişki kurmayı tercih ediyoruz gelin sizde bu aile bağının bir üyesi olun

Çalıştığımız Müşterilerimiz

Kurumsal kimliğe sahip olan bazı referanslarımız. gelin sizde bizim bir üyemiz olun sizinde referaslarınızı alalım