Referanslar

Evimtaş Nakliyat Referanslarımız

EGESİL KİMYA A.Ş - POLİFEN KİMYA A.Ş - CELEBİ HAVACILIK Holding - KTM KİMYA A.Ş - OPTUMUM DIGITAL A.Ş -PEPPERL+FUCHS A.Ş - SUNTAY PROJE A.Ş - FARO A.Ş - GEANTES - JOKER BOT - ÜNSA - ESTON YAPI AŞ - DENGE PASLANMAZ - GREF - İNCİ AKÜ VE İNCİ TAŞ - EGE KİMYA - İŞ BANKASI - KOÇ GRUBU - UĞUR DERSANESİ MALTEPE - ECZACIBAŞI GRUBU - VAKKO - SHELL - ATV - THY -TOFAŞ - NOVARTİS - GLAXO- SMITH KLINE - ALMANYA KONSOLOSLUĞU - MACARİSTAN KONSOLOSLUĞU - İBERYA AIRLINES CATY PASIFIC - ÜSKÜDAR AMERİKAN KOLEJİ - ROBERT KOLEJİ PRAKTIKER - NESTLE TÜRK GIDA SANAYİ - MOBİL OİL TÜRK A.Ş. - PETROL OFİSİ A.Ş. - HONDA TÜRKİYE A.Ş. - ABN AMBRO BANK ABDİ İBRAHİM PROCTER GAMBLE ADİLNA SİEMENS SAN VE TİC A.Ş.

TÜRK PHILIPS TİC A.Ş. IBM TÜRK LTD ŞTİ ARÇELİK A.Ş. MİLENGAZ LPG DAĞITIM A.Ş. BİRLEŞİK OKSİJEN TOROS ÇEVRE VE ENDÜSTRİ A.Ş. ÖZEL ÜSKÜDAR İLKÖĞRETİM OKULU PARK HOLDİNG A.Ş. LAPİS TURİZM TURİSTİK EŞYA DESTEK PATENT A.Ş.

MESUT YILMAZ ZÜLFİ LİVANELİ CEM KOZLU ALİ RIZA ÇARMIKLI MEHMET EMİN KARAMEHMET ECZACIBAŞI AİLESİ ALİ KIRCA FATİH ALTAYLI DERYA SAZAK MERAL TAMER ZEYNEP GÖĞÜŞ EMRE AKÖZ SADİ ÖZDEMİR METİN KAP CENGİZ ÇANDAR ZAFER MUTLU YAVUZ BAYDAR EMEL SAYIN ADNAN ŞENSES BEYAZIT GÜLERCAN

Evimtaş Nakliyat İletişim 0532 208 07 81 - 0212 423 56 65 - 0216 519 92 89

Neden Biz

Çünkü Biz size ve eşyalarınıza değer veriyoruz çünkü siz varsanız bizde varız. Ev ve ofis taşımalarınızı profesyonel ellere teslim edin.

En İyi Nakliyat Firması

evimtaş nakliyat olarak 1996 yılından bugüne profesyonel hizmet ve En iyi nakliyat firması ödülünü alan firmamız sektöründe liderdir

Hızlı Ve Güvenir Nakliyat

Hızlı ve güvenli bir nakliye şirketi arıyorsanız tam tercih etmeniz gereken ve gerektiren nakliyat firması evimtaş hizmetinizde.

Evimtaş Nakliyat

Sorumluluklarınızı yerine getirir değişen şartlara göre insiyatif alır. çözüm üretir ve hedeflerimize başarıyla ulaşırız.

Evimtaş Nakliyat

Saygıya ve güvene dolayı açık ilişkler kurarız verdiğimiz çözüm arkasında durur ve işimizi kurallarına göre uygun yaparız.

Evimtaş Nakliyat

İşimizi dünden iyi yapmaya kendimizi adar değer yaratacak her tür yeniliği bilgiyi uygulamayı öğrenir gelişir ve ğeliştiririz.

Evimtaş Nakliyat

Müşterilerimiz ile ticari bir münakaşayı seçmektense bir aile bireyi gibi ilişki kurmayı tercih ediyoruz gelin sizde bu aile bağının bir üyesi olun

Çalıştığımız Müşterilerimiz

Kurumsal kimliğe sahip olan bazı referanslarımız. gelin sizde bizim bir üyemiz olun sizinde referaslarınızı alalım