Araçlarımız

Evimtaş NakliyatAraçlarımızEvimtaş

Evimtaş Nakliyat olarak, filomuzda her zaman konforlu ve nakliyata uygun yapıda araçlar bulunduruyoruz. Müşterilerimizin eşyalarını taşırken, taşınan eşyaların adedine ve yapısına uygun araçlarımızla hizmet veriyoruz.

Yani, müşterilerimizin isteklerine göre yalnızca mobilya taşıma, yalnızca beyaz eşya taşıma gibi hizmetlerimiz de vardır. Eşyaların sayısı çoksa ona uygun büyük araçlarla taşıma işlemi yapıyoruz. Eğer eşyaların sayısı azsa da ona uygun daha ufak boyutlu araçlarımızla sizlere yardımcı oluyoruz. Kısacası her müşterimizin isteğine göre eşyaların dizilimine müsait genişlilkte araçlarla hizmet veriyoruz. Araçlarımızın tamamı eşya taşımaya uygun yapıda ve konfordadır. Eşyalarınızın taşınma esnasında zarar görmesini önleyici şekilde dizayn edilmiştir. Eşyalarınızı taşırken ve yerleştirirken gösterdiğimiz özeni, araç filomuzun seçiminde de gösteriyoruz.
Depolama Depolama Depolama

nakliyat şirketi

Yaşam alanlarında bulunan eşyaların farklı nedenlerden dolayı, bir yerden başka bir yere götürülmesi işlemine ev taşıma denir. Özellikle de söz konusu projelerde nakliyat araçları kullanılır. Ürün modelleri taşıma sırasında paketleme, araca yükleme ve indirme gibi çeşitli işlemlerden geçirilir.Asıl amaç ise, tüm eşyaların sorunsuz bir şekilde yeni adreslere götürülmesini sağlamaktadır. Bu nedenle de uygulama aşamasında çeşitli önlemler alınarak, yaşanabilecek olan muhtemel sorunlar engellenir

Ürün modellerinin yeni adreslere götürülmesi için sunulan nakliyat hizmetleri, kalite ve güven açısından farklılık göstermektedir. En iyi nakliyat firması ise, müşterilerine avantajlı teklifler sunmakta ve mümkün mertebe taşıma işlemlerinin kısa bir süre içerisinde tamamlanmasını sağlamaktadır.Kısacası, uygun fiyat ve güvenli taşımacılık ilkelerine bağlı olan en iyi nakliyat firmaları, profesyonel ekipler ile hizmet vermektedir. Diğer bir yandan da firma bünyesinde bulunan araç modelleri de kalitenin simgesidir.