Başakşehir Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

BAŞAKŞEHİR Evden Eve Nakliyat

Başakşehir’de ve İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmet veren Evimtaş Nakliyat, evden eve eşya taşıma hizmeti başta olmak üzere, depolama ve ofis taşıma hizmetleri de vermektedir. Tüm müşterilerinin isteklerine yönelik çözümler üretebilen bir kurumsal firma olan Evimtaş Nakliyat, özel eşya taşıma istekleriniz için de hizmet vermektedir. Bizden Başakşehir evden eve nakliyat hizmeti alabilirken, istediğiniz taktirde İstanbul’da bulunan diğer bölgeler için de taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. Eşya taşımak basit bir iş gibi gözükse de oldukça detaylı bilgi ve tecrübe isteyen bir iştir. Bu alanda ne kadar çok deneyim sahibi olunursa, işte de o derece uzman bir hale gelinebilir. Evimtaş Nakliyat, uzun süredir bu sektörde bulunan bir firma olduğundan dolayı, sektörün tüm detaylarına hakimdir. Hangi tip eşyaların hangi metodlar ile taşınacağı konusunda da uzman bir firmadır. Ekip arkadaşlarımızı da sektörün profesyonel isimlerinden seçerek, müşterilerimizin en kaliteli ve üst standartlarda taşıma deneyimi elde etmesini amaçlayarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Başakşehir Paketlemeli Ev Eşyası Taşıma

Ev eşyalarınızın paketlenerek taşınması, yeni evinize taşındığınız zaman eşya yerleşimini büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Firmamız, müşterilerimiz istediği taktirde paketlemeli bir şekilde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Böylece, eski standartlara nazaran çok daha profesyonel bir nakliye hizmeti gerçekleştirilmiş olacaktır. Eğer Başakşehir evden eve nakliyat hizmeti almaya karar verdiyseniz ve bizimle iletişime geçmek istiyorsanız, sizler için paketlemeli taşımacılık hizmeti de verebiliriz. Bu hizmetimiz yalnızca evden eve taşınan eşyalar için geçerli değildir. Aynı zamanda ofis taşımacılığı hizmeti almak isteyen değerli müşterilerimize yönelik de paketlemeli taşıma hizmeti vermekteyiz. Bizden depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimizin eşyaları için de paketleme hizmetimi vardır. Bizim tüm müşterilerimize tavsiyemiz, en kaliteli ve pratik taşınma işlemi için paketlemeli taşımacılık hizmeti almalarıdır. Bu sayede eşyalar yeni evinize ulaştığında da yerleşimi daha kolay olacaktır.

Başakşehir Güvenli ve Sigortalı Eşya Taşıma Hizmeti

Evimtaş Nakliyat için en önemli hedef, nakliyat hizmeti verdiği müşterilerinin memnun ayrılmalarıdır. Bu amaç için de eşyalarınızın güvenli ve sigortalı olarak taşınmasını sağlıyoruz. Eşyaların taşınırken güvenli bir biçimde taşınması oldukça dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Mobilyaların, beyaz eşyaların, tvlerin, elektronik cihazların ve cam eşyalar gibi ev araç gereçlerinin tamamı farklı metodlar ile taşınmalıdır. Firmamız Başakşehir evden eve nakliyat hizmeti sırasında tüm eşyalarınızı özel metodlar ile taşımaktadır. Eşyaların güvenli bir biçimde nakliyesinden emin olmadan hizmet vermiyoruz. Yani, tüm eşyaları sigortalayıp daha sonra güvenli şekilde paketleyip hizmet veriyoruz. Böylece eşyalarınızın başına gelebilecek hasarlara karşı sigorta kapsamında korunmuş oluyorsunuz.

Başakşehir Asansörlü Eşya Taşıma Şirketi

Asansörlü eşya taşıma hizmeti, Evimtaş Nakliyat’ın müşterilerine sunduğu hizmetlerden bir tanesidir. Eğer eviniz yüksek bir katta bulunuyorsa, daha kolay ve hızlı bir çözüm olan asansörlü eşya taşıma ile ev eşyalarınızın taşınmasını sağlıyoruz. Sadece ev eşyaları için değil, ofis eşyaları için de asansörlü taşıma hizmeti veriyoruz. İsterseniz Başakşehir evden eve nakliyat hizmeti aldığınız zaman da asansörlü evden eve nakliyat hizmeti verebiliriz. Bunun için evinizin uygun yükseklikte ve uygun yapıda olması gerekir. Müşteri memnuniyeti her zaman bizim önceliğimizdir. Bizimle iletişime geçerek evinizin asansörlü taşımacılık hizmeti için uygun olup olmadığıyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz 0532 208 07 81 - 0212 423 56 65 - 0216 519 92 89