• 0532 208 07 81
  • Pazartesi-Pazar 08:00

ataşehir evden eve nakliyat

evden eve nakliyat

ATAŞEHİR Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat olarak ev ofis ve depolama hizmeti sunan evimtaş evden eve nakliyat tüm eşyalarınızın paketlenmesi ve ambalajlanmasını konusunda profesyonel ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Ataşehir evden eve nakliyat sektörün'de müşteri memnuniyetini her zaman en üstte tutmuştur.Bizim için karşılıksız müşteri memnuniyeti bir ön koşuldur. Eşyalarınızı büyük bir özenle paketler ve araçlarımıza yükleriz. Taşımacılık için doğru çözümlerle tanışın. Araçlarımıza yüklediğimiz tüm eşyalarımız aynı şekilde yeni evinize yerleştirilir ve müşterimize teslim edilir.

Ataşehir evden eve nakliyat ile eşyalarınız taşınırken en öncelik verdiğimiz şey eşyanızı güvenliğidir. O yüzden eşyalarınız sigortalanmadan hiç bir şekilde dokunulmaz. Paketleme ve kolileme Sistemi ile eşyalarınız kolilendikten sonra profesyonel ekibimiz tarafından eşyalarınız aracımıza yüklenir. Eğer dairenize veya işyerinizin yüksek katlarda ise bu durumlarda asansörlü sistemimiz ile güvenli bir şekilde eşyalarınızı çıkarmaktayız. Ve diğer tarafdada gerektiği zamanda aynı şekilde asansör sistemimizle taşıması sağlanmaktadır.

Ataşehir evden eve nakliyat çalışmalarımızda Asansörlü nakliyat hizmetimiz kat sayısının fazla olduğu yerlerde tercih edilmektedir. Bu hizmetten yararlanmak hemen bizimle iletişime geçin biz size yardımcı olalım eşyalarınız eminellerde.

İletişim Bilgilerimiz cep: 0532 208 07 81 tel:0216 519 92 89 şube:0212 423 56 65