Çatalca Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un yülölçümü bakımından en büyük ilçesidir Çatalca. Son zamanlarda hızlı şehirleşme sonucunda birçok insan İstanbul’u terketmekte veya terketmek istemektedir. Taşınma işleminde en korkulan husus eşya taşımadır. Çatalca evden eve nakliyat firması seçiminde oldukça dikkat etmek gerekir. Kurumsal olmayan izinsiz bir şekilde kaçak evden eve nakliyat hizmeti veren kişilerden uzak durmalısınız. Bu kişiler eşyalarınıza ciddi şekilde zarar vererek sizlere maddi ve manevi olarak zararlar oluşturabilir. Bu sebepten dolayı Evimtaş Nakliyat gibi kurumsal, profesyonel, kaliteli ve garantili hizmet veren firmalarla çalışamaya özen gösteriniz.

Eşyalarınızı Güvence Altına Alın

Yukarıda belirttiğimiz gibi kurumsal olmayan kişi veya firmalar taşımak istediğiniz eşyalara zarar verme olasılığı çok yüksektir. Bu nedenle sigorta/kasko lu taşımacılık nedir? Kısaca anlatacak olursak; Nakliye firmasının eşya taşıma sırasında çizilme ve kırılma gibi olumsuz bir durum karşısında oluşacak maddi hasarların sigorta kapsamınca müşteriye zararı karşılamak adına ödenen tutardır. Çatalca sigortalı evden eve nakliyat hizmeti veren fazla nakliyat firması bulunmamaktadır. Bu senepten dolayı sigortalı eşya taşıyan nakliyat firması seçerken özen göstermelisiniz.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat – Çatalca

Teknolojinin bizlere sunduğu ürünlerden biri olan asansör, nakliyet işlerini ciddi anlamda rahatlatmaktadır. Asansör nakliyat işlerini hızlandırmasının yanı sıra kolaylaştırmaktadır. Önceden tamamen insan emeğine dayalı olan nakliyat işleri azda olsa azalmıştır. Bu gelişme sayesinde hata payı ciddi anlamda azalmıştır. Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti almanız halinde hata payını minimize etmiş olacaksınız.

Çatalca Evden Eve Nakliyat Hizmeti Neleri Kapsar?

Evimtaş Nakliyatı seçmenizi gerektirecek birçok ayrıcalığı bulunmaktadır. Bünyesinde çalıştırdığı bütün personeller eğitim almış ve sürekli eğitim almakta olup tecrübebilgi birikimine sahip kişilerdir. 1996 yılından bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışma sağlayan Evimtaş, İstanbul evden eve nakliyat hizmetini en iyi yapan firmaların arasında yer almaktadır. Onlarca büyük referansa sahip olan Evimtaşın çalışma şekli şu şekildedir;

  • İstanbul Çatalca evden eve taşımacılık hizmeti almak isteyen müşteriler Evimtaş çağrı merkezine ulaştığı takdirde ücretsiz bir şekilde detaylı bilgiye sahip olabilir ve eve keşif amaçlı profesyonel ekspertiz ekibi yönlendirilir.
  • Eve gelen uzman ekip eşyaları, gidilecek yeri ve kişisel istekler gibi detaylı bir inceleme sonrası fiyat teklifi verilir. Bu sayede anlaşma sağlanır.
  • Nakliyat işleminin yapılacağı tarih ve saat eve gönderilen profesyonel personeller tarafından eşyaların paketleme ve kolileme işlemleri gerçekleştirilir. Bu işlem yapılırken her eşyanın cinsine bağlı olarak aletler kullanılarak oluşabilecek kazada hasar minimum seviyeye indirilmiş olur. Bu işlemler sona erdikten sonra çıkarılan eşya listesinin bir nüshası müşteriye elden teslim edilerek teyit edilir.
  • Ardından eşyalar nakliye kamyonuna hasar görmeyeceği bir biçimde istiflenerek yerleştirilir. Sigorta ve kasko belgeleri doldurularak eşyalarınız güvence altına alınır. Bu sayede oluşabilecek herhangi bir kaza durumunda ortaya çıkan maddi hasar sigorta kapsamınca müşteriye ödenir.
  • Eşyalar varış noktasına ulaşmak için yola çıkar. Eşyalar taşınacak olan eve asansör yardımıyla taşınarak ev sahibinin istekleri doğrultusunda odalara dağıtılarak montaj işleri yapılır.
  • Ek olarak yapılan anlaşma doğrultusunda ev temizliğide yapılmaktadır.