Nakliyat İşlemleri Sırasında Asansörlü Nakliyat Firması Seçmenin Avantajları Nakliyat, ev ve iş yeri taşıma işlemi sırasında en fazla ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yer almaktadır. Taşıma işlemi sırasında herhangi bir sorun yaşanmaması için nakliyat firması seçimi oldukça önemlidir. Özellikle taşınacak eşyaları çok olan ve asansör desteği bulunmayan binalardan nakliyat işlemleri yaptıracak olan kişiler mutlaka asansörlü nakliyat firması tercih etmelidir. Asansörlü nakliyat firmasının sağladığı avantajlar şu şekildedir:

  • Tüm süreç daha hızlı şekilde ilerler.
  • Eşyaların hasar alma riski en aza inmektedir.
  • Çok ağır eşyalar bile kolaylıkla taşınabilmektedir.
  • Özellikle yüksek katlı binalar için taşıma işlemini kolaylaştırmaktadır.

Sağladığı avantajlar nakliyat süreci için çok önemlidir. Özellikle eşyaların daha hızlı ve hasarsız şekilde taşınması kişilere sağlanmış en büyük avantajlardan biridir.

Asansörlü nakliyat firması tercih edilmesi durumunda çok yüksek katlarda ki eşyalar bile hızlı ve güvenilir bir şekilde rahatlıkla taşınabilmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte insan gücüne duyulan ihtiyaç nakliyat alanında da azalmıştır. Nakliyat firmaları ilk başlarda geleneksel yöntemleri kullanmakta iken bunun yeterli olmadığının farkına varmıştır. Bu yüzden yük taşımakta kullanılan asansörleri nakliyat sırasında kullanma fikrini hayata geçirmişlerdir. Asansörlü nakliyat seçmenin firmalar içinde ve nakliyat yaptıran kişi içinde avantajları söz konusudur. Asansörlü nakliyat avantajlarından faydalanmak isteyen kişiler Evimtaş Nakliyat’a başvuru yapabilir ve güvenilir bir nakliyat hizmeti alabilir.

Asansörlü Nakliyat Yük Taşıma Kapasitesi

Asansörlü nakliyat hizmetinin temel sebebi insan gücü ile taşınamayacak kadar fazla ve ağır eşyaları çok daha kolay bir şekilde taşımaktır. Bu kapsamda kullanılan asansörler yaklaşık olarak 25. kata kadar yükselebilmektedir. Asansörler bir araçta bulunmaktadır. Ve asansörlerin ortalama yük taşıma kapasitesi ise 400 kg olmaktadır. Sadece bir yükleme de 400 kg kadar eşyayı rahatlıkla taşıyabilmektedir. 400 kg yükün insan gücü ile taşınması çok daha fazla zaman alacaktır. Aynı zamanda taşınma sırasında oluşacak hasar oranı da artacağı için en güvenilir yol asansörlü nakliyat seçeneğidir. İstenilen yük kapasitesini çok kısa bir sürede taşımak mümkün olduğu için nakliyat hizmeti alacak kişilerin en çok tercih ettiği seçenek asansörlü nakliyat firmalarıdır.

Asansörlü Nakliyat Ücretleri

Asansörlü nakliyat ücretlerine etki eden birçok farklı etkenden bahsetmek mümkündür. Bu etkenler ödenecek olan ücretin ne kadar olacağını belirleyen ana etkenlerdir. Asansörlü nakliyat ücretleri belirlenirken taşınan yükün ağırlığı ve kaçıncı kata kadar asansör çıktığı da hesaplamalara eklenmektedir. Özellikle kaç kg yük taşındığı çok önemlidir. Bunun yanı sıra şehir içi veya şehir dışı olması da asansörlü nakliyat ücretlerine etki etmektedir. Şehir dışına yapılan nakliyat ücretleri, şehir içine nazaran daha yüksek olabilir.  Sağlamış olduğu birçok avantaj düşünüldüğü zaman ödenecek tutarlarında gayet makul ve ideal ücretler olduğu kolaylıkla anlaşılmaktadır. Elbette ki ücretler konusunda en net ve güvenilir bilgiyi nakliyat firması vermektedir. Ücretler konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak isteyen kişiler Evimtaş Nakliyat’a başvuru yapabilir.

Asansörlü ev taşıma nedir?

Evden taşıma işlemi sırasında bina dışına yerleştirilen asansör yardımı ile eşyaların daha kolay ve güvenilir şekilde taşınmasıdır.

Asansörlü nakliyat kaç kat?

Asansörlü nakliyat işlemleri sırasında asansörlerin en fazla yükselebileceği kat sayısı 25. kat olmaktadır.

Asansörlü nakliyat hangi durumlarda gereklidir?

Asansörlü nakliyat, taşınacak yük sayısının fazla olduğu ve binanın asansörünün yeterli olmadığı yüksek katlı binalarda gerekli olabilmektedir.

Asansörlü nakliyat ne kadar sürer?

Nakliyat işleminin ne kadar süreceği tamamen taşınacak olan eşyaların sayısı ile ilgili olan bir durum olduğu için süreç uzun veya kısa sürebilir.

Asansörlü nakliyat fiyatları ne kadar?

Asansörlü nakliyat fiyatları taşınacak eşyanın ne kadar fazla olduğuna, hangi kata kadar asansör kurulduğuna ve taşınacak mesafeye göre değiştiği için fiyatlarda değişiklik olmaktadır.