İzmir evden eve nakliyat ve daha fazla nakliyat hizmetini tamamen müşteri memnuniyeti ön planda tutularak en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan 7/24 hizmet vermektedir. Avrupa standartlarında kalite anlayışı ile hizmet veren Evimtaş Nakliyat, oldukça kaliteli ve ekonomik bir nakliyat firmasıdır.

İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmeti Neleri Kapsar?

Evimtaş Nakliyat, İzmir evden eve taşımacılık hizmetinde müşterilerine sunduğu hizmetler şu şekildedir;

 • Ev, ofis veya diğer yaşam alanlarına ücretsiz ekspertiz hizmeti verir. Bu sayede taşınmak istenen eşyaları inceleyerek nakliye aracının büyüklüğü ve eşyaların cinsine bağlı olarak kaplamak için gerekli aletler belirlenir.
 • Nakliyat işinin yapılacağı tarih başlanagıç noktasına uzman ekip giderek paketleme ve kolileme işlerini gerçekleştirir.
 • Yapılması gereken demontaj ve sökme işlemleri yapılır.
 • Tüm eşyaların paketlenmesi ve kolilenmesi sona erdikten sonra nakliyat aracına duğru ve uygun bir biçimde istiflenir.
 • Sonra yeni yaşam alanına eşyalar taşınır.
 • Müşterinin isteği doğrultusunda üzere eşyalar paket ve kolilerden ayrılarak odaları dağıtılma işlemi gerçekleştirilir.
 • Burada monte ve sabitleme işlemleri yapılır.
 • Faydalanmak istediğiniz hizmet kapsamına bağlı olarak ev temizliğide gerçekleştirilir.

İzmir Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Bazı ev, ofis ve yaşam alanlarının merdiven araları dar olabiliyor veya yapı biçimi yüksek olabilir. Bu gibi durumlarda teknolojinin bizlere sunduğu asansör sistemi devreye giriyor. Asansörlü taşımacılık sayesinde merdiven aralarına sığmayan piyano, heykel veya diğer büyük eşyalar asansör sistemi sayesinde rahat bir biçimde yaşam alanına sokulmaktadır. Asansörden destek alınmasının diğer faydaları, insan gücü ile taşımacılık minimum seviyeye inmesinden dolayı oluşabilecek hasar minimize indirmesinin yanı sıra nakliyat iş süresi kısalır.

Taşınmaması Gereken Eşyalar Nelerdir?

Genellikle gıda ürünlerinin nakliye araçlarına yüklenmemesi önerilir. Özellikle uzun yola gidecek eşyalarda derin dondurucu içerisinde yer alan gıdaların taşınmaması gerekir. Bu gıdalar bozulacağı için kendi araçlarınızda soğuk bir kabın içerisinde taşınmalı veya orada ihtiyacı olanlara dağıtılması önerilir. Bunların yanı sıra;

 • Ev eşyası olmayan jeneratör, çim biçme makinesi, otomobil ve odun – kömür gibi eşyalar nakliyat aracına alınmamalıdır.
 • Antika eşyalar ayrı bir şekilde taşınması önerildiğinden dolayı normal eşyalarla beraber taşınması pek önerilmez.
 • Silah ve diğer patlayıcı eşyalar nakliyat aracına yüklenmez.
 • En çok yapılan hatalardan biri canlı hayvanların eşya kamyonuna eklenmek istenmesidir. Canlı hayvanlarınızı mal taşır gibi eşyaların arasında taşımanız doğru bir eylem olmadığından dolayı kendi özel aracınızla veya özel bir taşıma ile aktarımını sağlayınız. Eşyaların arasında taşınmasını istediğiniz hayvanlarınızın canını tehlikeye atmış olursunuz.
 • Tuz ruhu, kimyasal boya, tiner ve benzin tarzında herhangi bir kaza sonucunda tehlike saçabilecek ürünleri eşyalarınız ile birlikte taşınmamasına özen gösteriniz.

İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Evimtaş Nakliyat , başta istanbul olmak üzere Adana ve İzmir gibi birçok şehirde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. 1996 yılından bu yana verdiği binlerce nakliyat hizmeti sayesinde bilgi ve tecrübe birimi sağlayan Evimtaş, işini en iyi şekilde yapmasının yanı sıra hizmet bedelleri minimum seviyededir. Onlarca sağlam referansı bulunan Evimtaş Nakliyat ile gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.