Taşınma eylemini gerçekleştirecek kişiler karmaşıklık gibi nedenlerden dolayı oldukça korkmaktadırlar. Ancak nakliyat firması seçimi doğru yapılır ise basit bir şekilde Bursa evden eve nakliyat işi yapabilirsiniz. 26 yıllık tecrübe ile nakliyat hizmeti veren Evimtaş Nakliyat ile gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Profesyonel Ekip ile Nakliyat İşinizi Kolaylaştırın

Günümüzde nakliyat sektöründe rekabet oldukça fazladır. Bunun doğurduğu sorunlardan bir tanesi kalitedir. Ne yazık ki bütün firmalar işini severek yapmadığından dolayı müşteriye zorluk çektirmektedir. Evimtaş Nakliyatın bütün personelli eğitim almış olup işini severek yapan kişilerdir. Bursa evden eve taşımacılık hizmetinden yararlanmak isteyen kişiler Evimtaş ile iletişime geçerek profesyonel bir şekilde hizmet alabilirler.

Bursa Evden Eve Taşımacılık Hizmeti Nasıl Verilir?

Evimtaş Nakliyat, nakliyecilik alanında 1996 yılından bu yana hizmet vermesi bakımından yılların tecrübesi ile çözüm odaklı biz hizmet vermektedir. Bursa evden eve nakliyat işlemleri şu şekilde işlemektedir;

 • Nakliyat hizmeti satın almak istediğiniz vakit aradığınız Evimtaş Nakliyat size detaylı bir bilgi sunarak ekspertiz yapmak için adrese ücretsiz profesyonel ekip gönderilir. Ekip eşyaları, uzaklık ve kişisel istekleri göz önüne alarak bir fiyat teklifi sunar. Müşteri fiyat teklifini kabul etriği takdirde anlaşma sağlanarak nakliyat işleminin ilk adımı atılır.
 • Ardından belirlenen tarih ve saatte uzman ekip ev, ofis veya yaşam alanına yönlendirilir. Anlaşma yapılan hizmet kapsamı içerisinde bayan ekip her eşyanın cinsine bağlı olarak kaplama işlemine başlar. Artı olarak sökülmesi gereken dolap gibi eşyaların sökülmesinde rol oynayan ekip sayesinde taşınma işiniz kolaylaşacaktır.
 • Eşyalarınız paketlendikten sonra eşya listesi çıkartılarak nakliyat aracına profesyonel ekip ile sıkıntısız bir şekilde yüklenir. Çıkartılan eşya listesinin bir nüshası müşteriye teslim edilerek eşyalarınızı güvence altına almak amacıyla sigorta/kasko belgeleri tamamlanır. Bu sayede nakliyat esnasında eşyalarınızın başına gelebilecek herhangi bir kırılma ve çizilme gibi olumsuz durumlarda sigorta kapsamında müşteriye ödeme sağlanır.
 • Nakliyat aracı yola çıkarak eşyaların taşınacağı adrese varılır. Bursa Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti kapsamı altında eşyalarınız asansör ile eve taşınır. Bu sayede işleriniz hızlanırken hata payı minimum seviyeye indirilir.
 • Eşyalar müşterinin isteği üzerine odalara dağıtılarak nakliyat hizmetinin sonuna gelinir.

Evimtaş Nakliyatı Neden Seçmeliyim?

Piyasada onlarca, yüzlerce hatta binlerce nakliyat firması bulunurken neden Evimtaş Nakliyatı seçmeliyim? Bu sorunun birçok cevabı bulunmaktadır. Bunlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz;

 • 23 yıllık bilgi ve tecrübe birikimi sayesinde eşyalarınız en iyi şekilde taşınacağına emin olabilirsiniz.
 • Müşteri memnuniyeti her daim ön planda tutularak hizmet verilir.
 • Profesyonel ekip taşıdığı her eşyayı kendi eşyası gibi özenle taşıyarak hata payı minimize edilmektedir.
 • Evimtaş Nakliyat bünyesinde çalışan kişiler seçilmiş kişiler olup işlerini severek yapan kişilerdir. İşini severek yapılan bir işte başarısız olmak mümkün değildir. 23 yıldır Evimtaş Nakliyatın ayakta durmasının en büyük etmenlerinden birisi budur.
 • Eşyalar sigorta/kasko ile güven altına alınmaktadır. Bu sayede olumsuz bir durumda müşterinin zararı sigorta kapsamında karşılanmaktadır. Bu sayede her müşteri mutlu bir şekilde iş sonlandırılır.
 • 7/24 hizmet verilmektedir.