Nakliyat işinin tamamen emek isteyen bir bir sektör olmasın bakımında zor bir iş olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Bu sebepten dolayı Ankara evden eve nakliyat hizmeti almadan önce çalışmak istediğiniz firmanın kaliteli olmasını özen gösteriniz. Aksi takdirde ucuz diye seçtiğiniz firmalar sizlere daha büyük masraf yapmanıza sebep olabilir.

Birçok nakliyat firmasının bünyesinde çalıştırdıkları personeller ne yazık ki tecrübesiz ve eğitim almamış kişilerdir. Evimtaş Nakliyat bünyesinde çalıştırdığı bütün personeller bu iş üzerine eğitim almış olup halen eğitim almakta olan tecrübeli ve profesyonel kişilerdir.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Günümüzde birçok nakliyat firması hala eski usüllere göre hizmet vermeye devam etmektedir. Bunun doğuracağı sorunlardan en önemlisi oluşturdukları maddi hasarlardır. Evimtaş Nakliyat, teknolojiye ayak uydurarak Ankara evden eve nakliyat hizmetini son derece güvenilir, kaliteli ve ekonomik bir şekilde yapmaktadır. Ancak hiçbir işte hata payı yüzde sıfır değildir. Hata riski minimize edilmiş olsa bile herhangi bir soruna karşı sigorta/kasko yapan Evimtaş, oluşabilecek herhangi bir maddi hasarlarda sigorta kapsamında zararı karşılamaktadır.

Müşterilere nakliye firması seçiminde dikkat etmesi gereken en önemli husulardan birisi sigorta/kaskodur. Eşyalarınızı nakliye süre içerisinde sigorta kapsamına sokmayan nakliyat firmalarından uzak durunuz. Aksi takdirde büyük maddi hasarlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Ankara Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nasıl Yapılır?

İnsanlar aynı yaşam alanlarından sıkılmasından veya daha ucuz ve konforlu yaşam alanlarına taşınmak istiyorlar. Ancak tek sıkıntı ev eşyası taşımacılığıdır. Profesyonel hizmet veren bir nakliyat firması ile çalıştığınız takdirde bu olay sıkıntı olmaktan çıkıp gün içerisinde hızlı ve kolay bir şekilde taşınmanız mümkün. Ankara evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen kişiler Evimtaş Nakliyatı arayarak veya mail atarak ücretsiz şekilde detaylı bilgi alıp evlerine keşif için profesyonel ekip isteyebilir. Yaşam alanınıza gelen profesyonel ekip sizlere fiyat teklifi vermesi ardından anlaşma sağlayarak nakliye işlemi başlatılır. Sonrasında ise satın aldığınız hizmet paketi kapsamınca eve yönlendirilen ekip tarafından eşya paketleme, kolileme ve söküm işleri tamamlanır. Çıkarılan eşya listesinin bir nüshası müşteriye elden teslim edilerek eşyalar için sigorta/kasko anlaşması sağlanır. Bu sayede eşyalarınızın taşınma esnasında kırılma ve çizilme gibi olaylara karşı garanti altına alır. Eşyalar nakliye aracına doğru ve uygun şekilde istiflendikten sonra taşınacak eve doğru yola çıkılır. Eşyalar müşteri isteğine göre odalara dağıtılarak söküm – takım işleri halledilir.

Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ankara’da rekabetin oldukça fazla olduğu nakliyat firması seçimine özenle yapmalısınız. Ücreti piyasanın çok altında olan hizmetlerden uzak durmanız önerilir. Çünkü bu kişiler genellikle kaçak, sigortasız ve izinsiz hizmet veren kişilerdir. Garantisi olmayan bir hizmetten kimse faydalanmak istemez. Üç beş kuruş kar edelim derken büyük masraflar altında kimse kalmak istemez. Bu sebepten dolayı kurumsal, referanslı, profesyonel ve kaliteli firmalar seçmeniz çok önemlidir.

Evimtaş Nakliyat kurumsal bir firma olup 23 yıllık bilgi ve tecrübe birimi sayesinde profesyonel ve garantili hizmet sunmaktadır. Ankara evden eve nakliyat fiyatları, oldukça uygun olan Evimtaş Nakliyat, ücretsiz keşif hizmetinden yararlanarak net bir ücret almanız mümkün. Detaylı bilgi sahibi olmak için Evimtaş Nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.