Kısaca Ev Taşıma

Kısaca Ev Taşıma

Kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olan ve her türlü kısaca ev taşıma hizmeti sunarak müşterilerine yardımcı olan firmamız, yılların vermiş olduğu tecrübe ve alanında uzman ekipleriyle hizmet vermeye devam ediyor. Türkiye'nin her yerine sorunsuz bir şekilde hizmet sunarak parça eşyaları kısa sürede istenilen adrese ulaştırıyoruz. Kaliteden asla ödün vermeyerek her türlü parça eşyaları taşıyoruz. Amacımız müşteri memnuniyet kazanmak olduğunda dolayı, gün geçtikçe daha fazla çalışmalar yapıyoruz. Gelişen teknolojik aletleri kullanarak parça eşyaları özenle taşıyoruz. Ayrıca son model araçlarla hizmet verdiğimiz için eşyalarınızı kalite standartları çerçevesinde güvenle taşıyoruz. Gece gündüz demeden eşyalarınızı istediğiniz adrese kadar taşıyan özel şoförlerimiz sayesinde artık gözünüz arkada kalmayacak.

Parça eşya taşıma hizmetinde elimizden gelen her türlü hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Garantili hizmet anlayışı çerçevesinde sunmuş olduğumuz hizmet sayesinde sizleri yarı yolda bırakmıyoruz. Ayrıca parça eşya taşıma işleminde eşyalarınıza gelebilecek herhangi bir kırılma, çizilme gibi durumlara karşı sigorta hizmeti sunuyoruz. Sigorta hizmetinde eşyalarınızda meydana gelen kayıpları en kısa sürede sizlere ödüyoruz. Bu sayede firmamız parça eşya taşıma konusunda öncü firmalar arasında yer almaktadır. 7/24 sunmuş olduğumuz kısaca ev taşıma hizmetinde siz değerli müşterilerimize özel olarak sınırsız hizmet sunuyoruz. Bulunduğunuz adrese kısa sürede gelerek sizlere hizmetlerimiz hakkında bilgi veriyor ve zaman kaybetmeden taşıma işlerine başlıyoruz.

Parça eşya taşıma hizmetlerimizden yararlanmak ve gerekli bilgileri almak isteyenler için eposta, telefon gibi iletişim yollarıyla hizmet sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz bu hizmet sayesinde istediğiniz aman firmamızla iletişime geçerek gerekli bilgileri alabilirsiniz. Uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle hizmet sunduğumuzdan dolayı, ödeme konusunda da herhangi bir sorunla karşılaşmayacak ve parça eşyalarınızı en ideal fiyatlarla istediğiniz adrese taşıttırabileceksiniz. Ayrıca isterseniz bizzat firmamıza uğrayabilir ve firmamızda gerekli bilgileri alabilirsiniz. Sizleri özel ofislerimizde karşılayarak detaylı bilgileri veriyoruz. Kısaca ev taşıma konusunda oldukça ideal olduğumuz için her türlü taşımacılık işlerini yılmadan yapmaya devam ediyoruz. Bu nedenle sizde kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı doğrultusunda parça eşyalarınızı taşıttırmak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Evimtaş Nakliyat İletişim 0532 208 07 81 - 0212 423 56 65 - 0216 519 92 89

Neden Biz

Çünkü Biz size ve eşyalarınıza değer veriyoruz çünkü siz varsanız bizde varız. Ev ve ofis taşımalarınızı profesyonel ellere teslim edin.

En İyi Nakliyat Firması

evimtaş nakliyat olarak 1996 yılından bugüne profesyonel hizmet ve En iyi nakliyat firması ödülünü alan firmamız sektöründe liderdir

Hızlı Ve Güvenir Nakliyat

Hızlı ve güvenli bir nakliye şirketi arıyorsanız tam tercih etmeniz gereken ve gerektiren nakliyat firması evimtaş hizmetinizde.

Evimtaş Nakliyat

Sorumluluklarınızı yerine getirir değişen şartlara göre insiyatif alır. çözüm üretir ve hedeflerimize başarıyla ulaşırız.

Evimtaş Nakliyat

Saygıya ve güvene dolayı açık ilişkler kurarız verdiğimiz çözüm arkasında durur ve işimizi kurallarına göre uygun yaparız.

Evimtaş Nakliyat

İşimizi dünden iyi yapmaya kendimizi adar değer yaratacak her tür yeniliği bilgiyi uygulamayı öğrenir gelişir ve ğeliştiririz.

Evimtaş Nakliyat

Müşterilerimiz ile ticari bir münakaşayı seçmektense bir aile bireyi gibi ilişki kurmayı tercih ediyoruz gelin sizde bu aile bağının bir üyesi olun

Çalıştığımız Müşterilerimiz

Kurumsal kimliğe sahip olan bazı referanslarımız. gelin sizde bizim bir üyemiz olun sizinde referaslarınızı alalım