Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
nakliyeci
İsim
E-Posta
Telefon
İstenen Hizmet
Açıklama

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Nakliyat

 

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla evden eve nakliyat firması olarak, nakliye işlemlerinde ilk olarak gerekli detayları belirlemek adına personellerimizi evinize ya da iş yerinize göndererek gerekli planlamaları gerçekleştiriyoruz. Daha sonrasında taşınma işlemlerinin ücretleri hakkında siz müşterilerimize bilgi vererek onayınızı alıyoruz. Anlaşma sağlandığı takdirde sözleşme e eşyaların sigortası yapılarak taşınma gününe karar veriyoruz.

aşınma süreçleri hakkında Evimtaş evden eve nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmek isteriz.

Öncelikle eşyalar belirli sınıflara ayrılarak, gerekli de-monte işlemleri de yapılarak, özel ambalajlar ile sarılır ve daha sonrasında paketlenerek etiketlenir. Etiketleme sistemi eşyaların daha rahat taşınmasını ve hangi pakette hangi eşyanızın olduğunu tespit etmeniz açısından oldukça yararlı olacaktır. Ambalajlama süreci nakliye sektöründe en önemli aşamalardan biridir. Bunun nedeni doğru bir şekilde ambalajlanmayan her eşya zarar görebilmektedir. Bu nedenle Evimtaş evden eve nakliyat olarak bizler ambalajlama konusunda son derece özenli ve titiz çalışmaktayız. Taşınacak olan büyük mobilyalarınız ise, kraf havalı naylonlar ile sarılarak plaka kartonlar ile muhafaza edilmektedir. Elektronik eşyalar ise özel köpükler ile sarılarak koliler içersinde paketlenmektedir.

Kısacası nakliye sektöründe ve taşınma esnasında en önemli aşamalardan biri olan ambalajlama ve paketleme hizmetleri  Evimtaş nakliye olarak son derece titizlikle yapılmaktadır.