Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
ŞİRKET PROFİLİ

Nakliyat hizmetleri sektöründe 15 yıldır hizmet veren firmamız siz müşterilerimizin sürekli tercih ettiği Evimtaş Evden Eve Nakliyat firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Evden Eve nakliyat hizmetleri için en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen Evimtaş Evden Eve Nakliyat size profesyonel bir hizmet sunar;

A´dan Z´ye tüm eşyalrınız özenle paketlenir. Beyaz eşyalarınız tesisatlarından sökülür, yeni evinizde tesisatlarına bağlanır.

Evimtaş Evden Eve Nakliyat sektöründe siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için teknolojiyi de evden eve nakliyat işimizle birleştirerek çalışmalarımızı istek ve inançla sürdürmekteyiz.

Evimtaş Evden Eve Nakliyat sektöründeki rekabet ile, siz değerli müşterilerimize daha ucuz ve daha kaliteli hizmeti sunabilmek en büyük amacımızdır.

Evimtaş Evden Eve Nakliyat size bir telefon kadar uzak. Telefonlarınızı bekliyoruz.

Evimtaş Evden Eve Nakliyat evden eve nakliyat sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamadan önce maaşlı çalışanlarına nakliyat sektörü ve eşya taşınması konusunda tüm gerekli eğitimleri vererek sektörde ilkleri gerçekleştiren firmalardan biridir.

Ayrıca tüm personelimiz maaşlı elemanımız olup hizmet içi eğitimleride sürekli devam etmekte ve firmamız yöneticileri tarafından da sürekli denetlenmektedir.