Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
nakliyeci
İsim
E-Posta
Telefon
İstenen Hizmet
Açıklama

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Nakliyat

KADIKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

Kadıköy evden eve nakliyat olarak her alanda hizmet vermekteyiz. Özellikle ağır eşya taşımacılığı (piyano, çelik kasa vb.) konusunda birçok referansımız bulunmakta olup, asansörlü taşımacılık sisteminin de yardımı ile birçok enstrüman firmalarının ve eğitim kurumlarının nakliye işlemlerini gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Her zaman son derece kaliteli referanslarımızın bulunduğu bir gerçek olup, hizmet kalitemiz ve müşterilerimizin memnun olmaları sebebi ile de her zaman nakliye alanında öncü firmalardan biri olmayı başarmış bulunmaktayız.

Evden eve nakliyat sürecinde genellikle her nakliyat firmasının yapmamakta olduğu seşyaları sigortalama işlemleri Evimtaş evden eve nakliyat firması olarak bizim her zaman yapmış olduğumuz bir prosedürdür. Eşyaların sigorta işlemleri gerçekleştirildikten sonra olası bir olumsuzlukta tüm eşyaların bedeli anlaşmalı olarak çalıştığımız sigorta acenteleri tarafından ödenmektedir.

Eşya sigortaları dışında, nakliye sürecinde önemli olan bir diğer nokta ise eşyaların sınıflandrılarak paketlenmesidir. Paketlemesi doğru bir şekilde yapılan eşya her zaman için daha hasarsız bir şekilde taşınmaktadır.

Kadıköy  Evden eve Nakliyat Şehir içi Şehirler Arası evden eve taşımacılık konusunda daha detaylı bilgi almak bizimle iletişime geçmeniz yeterli..