Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
nakliyeci
İsim
E-Posta
Telefon
İstenen Hizmet
Açıklama

Evden Eve

Evimtaş Evden eve

İlk olarak eksperlerimiz nakliyat işlemlerinin yapılacağı eve gelerek gerekli detayları ve hangi eşyaların taşınacağını not alır ve ambalajlama ile ilgili olarak gerekli bilgileri yetkili kişiler ile paylaşarak fiyat konusunda bilgi verir. Taşınma ile ilgili tüm detaylar konuşulup, onaylandıktan sonra, taşınma günü belirlenir.

Evden Eve Taşıma aşamaları:

İlk olarak kırılacak olan eşyalar, özel ambalajlama teknikleri ile paketlenerek, kolilere yerleştirilerek taşınır. Daha sonrasında tüm büyük eşyalar, örneğin mobilyalar sarılarak araçlara taşınır ve beyaz eşyalarda montaj gerektiren eşyalar sökülerek ayrı bir şekilde paketlenir. Bizler de-monte ve monte işlemleri için ekstra bir ücret talep etmemekteyiz. Diğer elektronik ve hassas eşyalar battaniyelere sarılarak araçlara istiflenir. Diğer önemli eşyalardan kıyafetler ise özel portatif dolapların içine asılarak herhangi bir buruşma dahi olmadan dilediğiniz yere taşınabilmektedir.  Yeni evinize ya da ofisinize taşınan eşyalarınızın tüm yerleştirme işlemleri bizim tarafımızdan yapılarak, beyaz eşyalarınızın hortum montajları bile bizim tarafımızca yapılmaktadır.

Eşyaların taşınırken uğradığı herhangi bir hasar durumunda sigortalama firması gerekli tespitleri yapıp, değerinde fiyatlar ile eşyaların ödemesini müşterilere vermektedir. Ancak bizim ambalajlamadığımız eşyalarda herhangi bir hasar olması durumunda meydana gelen hasar tamamen müşterilere aittir.

EVDEN EVE TAŞIMACILIK YAPARKEN TARAFIMIZDAN VERİLMEYEN HİZMETLER:

·         Halıfleks kaplamalarının yapılması

·         Elektrik ile ilgili işler       

·         Matkapla yapılacak işlemler

·         Kombi ve şofben gibi cihazların kurulumu vb.